Odchudzające wczasy z dietą Dr Dąbrowskiej są w stanie przynieść spodziewany efekt. Potwierdzają to liczne opinie osób dla których dieta warzywno-owocowa okazała się błogosławieństwem.

Wczasy odchudzające to początek dla tych wszystkich osób, które w końcu chcą powalczyć o siebie, o swoje zdrowie. Warto postawić na certyfikowany ośrodek, gdzie przez cały rok można udać się na wczasy z dietą Dr Dąbrowskiej. Będzie dobry start do tego, aby zadbać o swoje zdrowie, które pod wpływem zbyt dużej ilości kilogramów, z czasem może się psuć. Gdzie organizowane są wczasy odchudzające z dietą Dr Dąbrowskiej?

Wczasy z dietą Dr Dąbrowskiej w samym sercu Gór Opawskich

Ziemowit to ośrodek położony u szczytu Doliny Złotego Potoku w samym sercu Parku Krajobrazowego Gór Opawskich. Warto rozpocząć właśnie od tego miejsca, ponieważ jest on jedyny w tym regionie. Pobyt z dietą Dąbrowskiej na Opolszczyźnie można zaplanować w miejscu, które oprócz zdrowej diety, pozwala także na zapoznanie się z licznymi szlakami turystycznymi, których nie brakuje po drodze. Oprócz tego, że w trakcie całego pobytu będzie można dobrze zaznajomić się z dietą owocowo-warzywną, to będzie można także zabiegami. Do dyspozycji jest fizykoterapia, kinezyterapia, basen i hydroterapia, SPA oraz tlenoterapia. Jak więc widać, w sposób kompleksowy można zadbać o swoje zdrowie. W ośrodku dostępny jest również masaż i wiele innych możliwości. Do dyspozycji jest również dietetyk, lekarz i fachowa opieka pielęgniarska. To właśnie tu można odpocząć w absolutnej ciszy i spokoju, której człowiekowi na co dzień brakuje.

Wczasy odchudzające, czyli turnus dietetyczny na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego

Dieta warzywno – owocowa dr Ewy Dąbrowskiej obowiązuje również w Wierchomla Ski&Spa Resort. Można zaplanować tu wczasy zdrowotno – wypoczynkowe ciesząc się pięknym widokiem na góry. Ośrodek mieści się na terenie Beskidu Sądeckiego. Śmiało można powiedzieć, że można pozwolić sobie tu na aktywny wypoczynek, ponieważ dookoła znajdują się liczne szlaki turystyczne. Będzie to dodatkowy motywacja do tego, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Jeżeli ktoś lubi nordic walking, to ma doskonałą okazję do tego, aby wykorzystać tutejsze ścieżki do jego uprawiania. Wczasy z dietą Dr Dąbrowskiej to możliwość spróbowania bajecznych potraw, których smak będzie w stanie zaskoczyć wiele osób. Pensjonat oferuje wsparcie przez cały pobyt od lekarza, dietetyka, a także fizjoterapeuty. Organizowane są tu także zajęcia ruchowe, w tym chociażby fitness. Gimnastyka pozwoli na rozruszanie ciała i spalenie dodatkowej ilości kalorii. Każdego dnia można liczyć na odmienny jadłospis, który pozwoli m.in. oczyścić organizm ze zbędnych toksyn.

Ośrodek Bursztyn i wczasy odchudzające z dietą warzywno-owocową

Jest to ośrodek rehabilitacyjny, gdzie zawsze można liczyć nie tylko na relaks, ale także konsultacje ze specjalistami, którzy chętnie podejmują temat zdrowego żywienia. Będąc tutaj nie będzie można oprzeć się widokom, jakie rozciągają się na każdym kroku. Jest to jedyny ośrodek oferujący kurację z warzyw i owoców, który znajduje się tak blisko Gdańska. Obydwa te miejsca dzieli zaledwie 40 km. Gościom oferowane są bardzo wygodne i komfortowo urządzone pokoje. Do tego, w trakcie pobytu, oferowane są dwa razy dziennie zabiegi rehabilitacyjne. Sala do ćwiczeń z profesjonalnym sprzętem, gabinety masażu, sala do zajęć z trenerem, gabinety fizykoterapii – jak więc widać, w malowniczej miejscowości Jantar – można liczyć na świetnie przygotowanie do tego, aby rozpocząć walkę o lepszą wersję siebie.

Wczasy z dietą Dr Dąbrowskiej – wypoczynek warzywno owocowy w okolicach Jantaru

Zabiegi lecznicze, pobyt na łonie przyrody w absolutnej ciszy są bardzo ważne. Warto jednak przy okazji coś zwiedzić. Na kuracjuszy czeka piękna plaża, kolej wąskotorowa, którą będzie można przejechać się po jednej z trzech zaplanowanych tras. Do tego do dyspozycji jest mini zoo, park rozrywki, rezerwat przyrody Mewia Łacha i muzeum Bursztynu w Stegnie.

Ośrodki, jakie wykorzystują dietę Dr Dąbrowskiej, zapewniają gościom możliwość odpoczynku w otoczeniu lasów oraz gór lub morza. Oprócz tego, że można liczyć na starannie skomponowaną dietę, uzupełnieniem są zabiegi lecznicze. Warto poznać zasady zdrowego odżywiania według tej diety, jakie były w stanie pomóc już tak wielu osobom. Ośrodek wczasów zdrowotnych, gdzie można spotkać się z dietą Dr Ewy Dąbrowskiej, to idealne miejsce, aby w końcu wziąć pod uwagę swoje własne zdrowie i samopoczucie psychiczne.